Sprawiamy, że wszyscy

mogą oglądać prawdziwe

piękno ludzi i świata!

W Optyk Lokalnie wierzymy, że okulary powinny być dostępne dla wszystkich, którzy ich potrzebują. Bez względu na kształt i rozmiar twarzy, wiek i upodobania stylistyczne w naszym sklepie on-line, znajdziesz swoje okulary. Dla nas liczy się Twoje idealne dopasowanie rozmiaru do kształtu twarzy i pozytywne wrażenia z dobrze dobranej korekcji wzroku. 

Dobraliśmy ofertę sprawdzonych marek okularowych TONNY Eyewear, GIGI Studios, MOREL LUNETTES, ZILLI – dzięki której masz wybór on-line z ponad kliku tysięcy modeli, a wśród nich:

 • Oprawki do okularów
 • Oprawki okularowe
 • Oprawki damskie
 • Oprawki męskie 
 • Okulary korekcyjne męskie 
 • Okulary damskie korekcyjne
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne
 • Okulary z nakładkami CLIP ON
 • Okulary dla niej i dla niego
 • Oprawki dla dzieci
 • Okulary z polaryzacją
 • Okulary sportowe
 • Okulary tytanowe
 • Okulary patenty

Owalne, prostokątne czy w kształcie motyla

Możesz dokonać wyboru spośród wielu kształtów. Jeśli masz swój ulubiony model, odkryjesz nowe wariacje linii i połączenia kolorystyczne w przynajmniej trzech wersjach kolorystycznych. Jeśli potrzebujesz odmiany wizerunku, wybierz nowy kształt i odważny kolor. Przy wyborze, pamiętaj, aby kolor nowych okularów współgrał z Twoimi zaletami urody, fototypem skóry i stylem ubierania. Ważne, aby kształt okularów współgrał z linią oraz parametrami Twojej twarzy. Podstawowymi zasadami, jaki warto się kierować to wymiary frontu, zausznika oraz mostka. Możesz je znaleźć na swoich aktualnych okularach. Jeśli są to Twoje pierwsze okulary wybierz i przymierz stacjonarnie w salonie optycznym. Doświadczony personel doradzi, który model będzie dla Ciebie najlepszy. 

Masz casualowy, elegancki czy drapieżny styl?

Przejrzyj swoją garderobę. Dobierz okulary do ubrań, w których czujesz się najlepiej. Szylkretowe będą ponadczasowe. Modele z podwójnym mostkiem to unisexy dla niej i dla niego.  Okulary wykonane ze stali nierdzewnej będą uniwersalne do każdej okazji i stylizacji. Jeśli lubisz podkreślać swoją osobowość, wybierz modele w kształcie kociego oka lub geometryczne w kształcie sześciokąta. Te kształty są niezawodne bez względu na trendy mody. Zawsze podążaj za własnym stylem. Dopasuj okulary do siebie, zamiast siebie do okularów! 

Jak zamówić okulary do salonu optycznego?

Wybieraj i zamawiaj spośród ponad 9000 oprawek okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych wygodnie z domu. Zamówione modele odbierzesz w jednym z 500 salonów optycznych ( znajdź na mapie). Składasz zamówienie w kilku prostych krokach on-line. Odbierasz w wybranym salonie optycznym. Płacisz w salonie po przymierzeniu, jeśli oprawka spełnia Twoje wymagania. W zależności od wybranego modelu okularów czas realizacji Twojego zamówienia znajdziesz w karcie produktu na sklepie. Twój Lokalny Optyk wyda Ci zamówienie, jak tylko zostanie ono przez nas dostarczone. Dalej sprawdzi dopasowanie, ustawi symetrię okularów i gotowe. Twój komfort noszenia i widzenia to dla nas najwyższy priorytet. Jeśli potrzebujesz skontrolować wzrok i dobrać soczewki okularowe, zrobisz to na miejscu, w wybranym salonie optycznym. Współpracujące z nami salony partnerskie to selektywnie dobrane miejsca, w którym możesz zaufać i poczuć się bezpiecznie. 

Gwarancja i serwis

Dajemy Ci 3-letnią gwarancję, że Twoje okulary marki TONNY będą bezawaryjne. W tym czasie możesz czuć się pewnie, że w razie potrzeby serwisu, wymiany części możesz na nas liczyć. Jeśli to wada produktu zrobimy to bez kosztów. Dla Twojego bezpieczeństwa części serwisowe przechowujemy przez 10 lat. A więc masz pewność na lata. Jesteśmy pewni jakości swoich produktów. Zyskujesz spokój i niezawodność o rok dłużej, niż rynkowe standardy innych marek okularowych. 

Zwroty i wymiana

Jeśli przy odbiorze w Salonie Partnerskim wybrane okulary nie spełniają Twoich potrzeb możesz je wymienić lub zwrócić, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Doradcy klienta partnerskich salonów dołożą wszelkich wysiłków, aby zwrot lub wymiana odbyła się możliwie szybko i bezstresowo. Płacisz w momencie, gdy masz decyzję, a oprawka jest idealnie dopasowana.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Mamy nadzieję, że podzielisz się z nami Twoimi doświadczeniami z zakupu. W tym celu otrzymasz od nas szybką ankietę, w której zapytamy o Twoje wrażenia z przebiegu zamówienia i wizyty w Salonie Partnerskim. To ważny etap, którego nie możesz pominąć 😉


Loading...